גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הופעות מוזיקה קלאסית

M.ART מציגים - פרסל ומרטינוב

מכירה מוקדמת, מחיר מיוחד

מחיר משתלם לגולשי בראבו במכירה מוקדמת!

ההנחות בתוקף לעת הרכישה. מארגן האירוע רשאי להפסיק את המבצע בכל עת.

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה תל אביב - אודיטוריום 123 כרטיסים
106 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים M.ART מציגים - פרסל ומרטינוב, תל אביב-יפו, הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה תל אביב - אודיטוריום רכישת כרטיסים שעתיים, כולל הפסקה
קרדיט לתמונה: דמיטרי בריקמן
M.ART מציגים - פרסל ומרטינוב

משך: שעתיים, כולל הפסקה

משך הקונצרט: שעתיים כולל הפסקה בת 15 דקות

חלק ראשון:
מיצירותיו של הנרי פרסל
חלק שני:
"הקדשה ליורי לובימוב" מאת ולדימיר מרטינוב

ולדימיר מרטינוב הוא מלחין רוסי עכשווי דגול, מחבר יצירות אינסטרומנטליות וסימפוניות בהזמנתם של גדולי המוזיקה האמנותית מרוסיה ומחוצה לה, וכן של במאי קולנוע ותיאטרון. בשנת 2009 התקיימה הבכורה של האופרה שלו "חיים חדשים" בביצועה של התזמורת הפילהרמונית של לונדון. אחד מיצירותיו האחרונות, "אשרי", בביצועה של רביעיית קרונוס המפורסמת, כלולה בפסקול סרטו של פאולו סורנטינו "יפה לנצח".

יצירתו של מרטינוב תבוצע בתל-אביב על ידי הרכב קאמרי Opus Posth בניהולה של טטיאנה גרינדנקו, האמנית העממית של רוסיה. קשר אמנותי ואישי מחבר מזה שנים רבות בינה לבין המלחין, ובשנת 2002 זכו השניים בפרס של הפדרציה הרוסית על עבודתם המשותפת. Opus Posth משלב בין מסורות ביצוע שונות, האוונגרדית והאותנטית, הוא פונה למזמורים גריגוריאניים וביזנטיים. טטיאנה גריננקו, המנהלת האמנותית של האנסמבל, נחשבת לתופעה ייחודית באסכולת הכנרים הרוסית העכשווית. האנסמבל יוצר מרחב מוסיקלי חדשני, תוך כדי שילוב בין העולמות של התיאטרון, השירה, האופרה והציור.

כמו כן, תבוצענה בקונצרט יצירותיו של הנרי פרסל, הנוכחות תמיד ברפרטואר האנסמבל.

 בין 20.2 ל-3.7 הבמות הגדולות של תל-אביב תזכנה לארח פסטיבל רב-תחומי של תרבות רוסית M.ART . העמותה המארגנת, המכונה אף היא M.ART , מקדמת תרבות רוסית עכשווית בניו-יורק, לונדון ותל-אביב. תוכנית הפסטיבל הינה לקט ייחודי של האירועים החשובים ביותר בתרבות הרוסית של ימינו.

תיאטרון, אופרה, בלט, מחול עכשווי, מוזיקה, הקרנות סרטים, מסיבות, הרצאות... באביב 2020 תושבי תל-אביב ימצאו את עצמם בלב האמנות הרוסית העכשווית.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: דמיטרי בריקמן